درباره ما

به نام خدا
با سلام خدمت دوستان و متقاضیانی که در شهرستان دماوند و حومه و جابان، خواهان ساخت فقط ویلا در درجه کیفی ممتاز در قالب سنتی و مدرن و کلاسیک هستند:
اینجانب (۰۹۱۲۴۰۹۳۴۹۳ غیبی) در امر معماری پیشرفته در منطقه فعایت دارم.
با به کارگیری از سبک و طراحی و آپشن های روز (فلز و چوب و سنگ) و سازه های ویلایی که تلفیقی از مدرن و سنتی و کلاسیک هستند.
همیشه یادمان باشد طراحی از ساخت مهمتر است.
حتی آنچه را که تخیل می کنید قابل اجراست فقط کافیست خود را باور کنیم و با ایمان و مصمم باشیم.
طبع خود را بدانید و رنگهایی که با روح شما هماهنگ هستند پیدا کنید، هر شخصیتی سازه ی سازگار با خود را میخواهد. چیزی را که با روح او مغایرت نداشته باشد.

مهم: پیش زمینه ی معماری داشتن علم روانشناسی و هنر و جامعه شناسی می باشد و علم فنشویی چرخش انرژی و اقلیم شناسی بسیار حائز اهمیت است…!
سازه ی مدرن: شیوه مینیمالیستی – ساده، زیبا، کاربردی، مکعب + مربع + مستطیل + پنجره های سرتاسری، اشکال هندسی با اضلاع برابر، تی وی ست، مستر، روف گاردن، آب نما، آلاچیق شیوع در آمریکا و کانادا، قد تناسب اصول پایه اصلی طراحی است.
سازه های کلاسیک: نمونه کاخ سفید، سازه های ستون دار، انعطاف در اشکال هندسی گوناگون، نظم و قرینه، وقار، ریشه در سنت و ریاضی در کل می توان به ایستادگی و کارایی در زیبایی اشاره داشت، فرمهای خاص و احجام ساده و پیچیدگی قابل تشخیص در فرمها.
سازه های تلفیقی: تعریف نامشخص، توجه به ترکیبات زیبا و پیوسته استفاده از کاغذ دیواری، برهم زدن عادت در آن مطبخ سنتی و تنور نان پزی قاب اجراست.
سازه های دوبلکس: سقف بلند، فضای خصوصی، لوکس، فضای عمومی جدا شده از خصوصی، متکی به طراحی، فضای سبز، استفاده از چوب ترمو و طبیعی، مصرف انرژی بالا
نما چیست؟ هماهنگی سازه عمودی و افقی، ترکیب رنگها و عناصر تزئینی، بازی نور و سایه و ریتم و وضوح
خانه نماینگر طرز تفکر و شخصیت ساکنین آن می باشد.
ارتباط پلان با سازه و نما: روح پیشگو، نقطه ی شروع، ارتباط با کل پیکره که جای پای اقلیم در آن دیده می شود.
سعی برخلاصه و مفید گویی شده
اراده کنید، زه را بکشید، ایمان داشته باشید، هدف به سوی تیر شما حرکت خواهد کرد!
لطفاً آزاد اندیش و قوی و از بند گسیخته باشید
بال بزنید، چشمانتان را ببندید به اوج رسیدید
تماس بگیرید برای جلسه ی معارفه…
غیبی – آبان سال ۱۳۹۸